Plnírna PB

Plníme PB lahve všech velikostí: 2kg, 10kg a 33kg pb-propan-butan-lahve

Plnění je rozděleno do dvou komodit: pro topné účely a pro pohon vysokozdvižných vozíků.

Plnění a výdej je zajištěn pro zákazníky 7 dní v týdnu:

Pondělí 7.00 - 19.00
Úterý 7.00 - 19.00
Středa 7.00 - 19.00
Čtvrtek 7.00 - 19.00
Pátek 7.00 - 19.00
Sobota 7.00 - 13.00
Neděle ZAVŘENO

 

Topný plyn

2 kg ................ 85 Kč
10 kg .............. 350 Kč
33 kg .............. 1200 Kč

Pohonný plyn(PB):

10 kg .............. 455 Kč

 

Aktuální ceny plynu k 1. 9. 2018.

NABÍDKA LÁHVÍ NA PROPAN A PROPAN BUTAN - PB láhví

2kg LÁHEV PROPAN BUTAN ohrivac-propanbutan

PB láhev, láhev na propan butan

Základní typ PB láhve, který je oblíben pro lehkou manipulaci a různorodost spotřebičů hlavně pro kempinkové účely (lampa, vařič, ohřívač, gril). Tento druh láhve se připojuje na spotřebič většinou přímo bez regulátoru. PB láhev má kuličkový ventil.

Množství plynu: 2 kg
Váha prázdného obalu: 4 kg

10kg LÁHEV PROPAN BUTAN

Základní typ PB láhve, určený pro široké použití v domácnosti. Je to nejběžnější typ láhve, který je velmi oblíben pro sporáky, zahradní grily a mobilní ohřívače. Připojuje se gumovou tlakovou hadicí na spotřebič přes regulátor tlaku. Je odebíráno plynné skupenství. Dobře se uplatňuje i např. při stánkovém prodeji na topení, vaření či pečení.

Množství plynu: 10 kg
Váha prázdného obalu: 12 kg

pb-domacnost

10kg LÁHEV PROPAN

Propanovou náplň doporučujeme využít tam, kde se v zimním období může spotřebič používat v prostředí s nízkými teplotami, při kterých propan zabezpečí dostatečné množství energie. Propan se může využívat jako palivo do všech spotřebičů, které fungují na propan-butan. Ventil je přizpůsoben k odběru plynného skupenství.

Množství plynu: 10 kg
Váha prázdného obalu: 12 kg

33kg LÁHEV PROPAN BUTAN a PROPAN

Nejpopulárnější typ láhve pro podnikatelské a průmyslové účely. Vhodný zejména ve stavebnictví na izolační práce, temperování a vytápění staveb a sociálních zařízení, na tavení asfaltů při údržbě silnic, pro řezání a svařování kovů, na ohřev teplé vody nebo vytápění místností, skladů či menších dílen, nebo k zajištění dostatku energie na vaření pokrmů a ohřev teplé vody v restauracích. Láhve se lehce spojují do baterií od 2 do 8 ks přes speciální automatický ventil, který zabezpečí nepřetržitý odběr energie. Jedna 33 kilogramová láhev odpaří asi 0,6 kg plynu za hodinu při nárazovém odběru s trváním asi 20 minut.

Láhev s čistým propanem je použitelná všude, kde se používají 33 kilogramové láhve s propan-butanem. Je velmi výhodný v zimním období a do prostředí s nízkými teplotami.

Množství plynu: 33 kg
Váha prázdného obalu: 30 kg

10kg LÁHEV PROPAN PRO POHON VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ

Na pohon vysokozdvižných vozíků pro použití ve vodorovné poloze - propanem plněná speciální láhev určená na pohon vysokozdvižných vozíků. Je upravená na odběr kapalného skupenství ve vodorovné poloze. Láhev nese specifické označení na límci.

Množství plynu: 10 kg 
Váha prázdného obalu: 12 kg

 

tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF
Copyright © 2011 - 2019 AutoGas Barták s.r.o, webdesign: FormSoft s.r.o., všechna práva vyhrazena, Toplist, Pohoda