Láhve s čistým propanem

Vytvořeno: 14.1.2021
Oproti propan-butanu zaručuje čistý propan bezproblémové odpařování celého obsahu LPG láhve i v zimních měsících, kdy teploty klesají hluboko pod bod mrazu. K zakoupení u nás.

Naš firma Vám nověOproti nejčastěji používanému propan-butanu zaručuje čistý propan bezproblémové odpařování celého obsahu LPG láhve i v zimních měsících, kdy teploty klesají hluboko pod bod mrazu.

Běžná směs propan-butanu v LPG láhvích obsahuje různý poměr obou těchto plynů a na trhu se podle ročního období objevují láhve s tzv. letní či zimní směsí. Zimní směs obsahuje více propanu, ale při teplotách kolem nuly se butan přestává odpařovat, zůstává v láhvi nevyužitý a spaluje se pouze propan. I když je výhřevnost obou plynů stejná, propan se odpařuje bez problémů až do teploty -42 °C. S propanovými láhvemi budete mít i během zimních měsíců jistotu, že spálíte celou náplň plynové láhve, za kterou jste zaplatili, a že láhve i plyn splňují nejvyšší požadavky na kvalitu a bezpečnost.

Další výhodou čistě propanových LPG láhví je jejich čisté hoření, které oceníte například při vaření. Propan butan totiž obsahuje určité množství takzvaných nenasycených uhlovodíků a může zanechávat skvrny na používaném nádobí. Propanové LPG láhve vám zaručí čisté hoření a spotřebování celého objemu plynové láhve. Láhev LPG s propanem poznáte podle označení na jejím límci.

 

Ceník PROPAN lahví:

Lahev výměnou 10kg:  420Kč

Obal nový: 1200Kč

Copyright © 2011 - AutoGas Barták s.r.o, webdesign: FormSoft s.r.o., všechna práva vyhrazena, Toplist, Pohoda
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pro úpravu převolby klikněte zde.