Záruky vozidel - pojištění provozu na LPG

Předmětem pojištění jsou vozidla s přidělenou RZ ve vlastním nebo cizím majetku. Pojištění se vztahuje pouze na škody vzniklé na strojních částech motoru: ventily, vodítka ventilů, zdvihátka, písty a pístní kroužky, hlava válců, blok motoru, těsnění hlavy a ventilů a katalyzátor, lambda sondy, rozvody vzniklé v souvislosti s provozem vozidla na LPG. Počátek pojištění je den montáže uvedený v záruční/servisní knížce LPG.

Pojištění lze sjednat pouze pro vozidla do stáří 12 měsíců od data první registrace, s maximálním nájezdem 30 000 km ke dni provedení montáže, přičemž musí být splněny obě tyto podmínky. Při tovární záruce 5 a 7 let lze sjednat individuální pojistné.

Pojistné za každé jednotlivé nahlášené „vozidlo" je stanoveno jako jednorázové na celou dobu pojištění.

Pojistné produkty:

Orientační přehled typů pojištění a ceník , maximální km nájezd je vždy omezen záručními podmínkami konktŕétního vozidla

Pojistné A) doba trvání pojištění 60 měsíců, maximální nájezd 150 000 km, cena 2150 Kč

Pojistné B) doba trvání pojištění 24 měsíců, maximální nájezd 150 000 km, cena 1450 Kč

Pojištění se nevztahuje na škody vzniklé nesprávnou obsluhou, nesprávnou manipulací, použitím nekvalitního pohonu LPG a havárií vozidla. Pojištění nelze uplatňovat při nedodržení servisních kontrol vozidla.

Pojištěné vozy jezdí po městech Třebíč, Znojmo, Jihlava, Jemnice, Dačice, Náměšť nad Oslavou, Velké Meziříčí, Brno, Praha.

Kompletní přehled informací o pojištění zde.

 

tisk Tisk stáhnout jako pdf Stáhnout v PDF
Copyright © 2011 - AutoGas Barták s.r.o, webdesign: FormSoft s.r.o., všechna práva vyhrazena, Toplist, Pohoda
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Pro úpravu převolby klikněte zde.